• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1394/6/19
  • تعداد بازدیدکنندگان : 1952
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

اولین  کنفرانس اقتصاد پساتحریم- چالشها و راهکارهای پیش روی مدیران در 15مهر ماه سال جاری در کرج  برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق البرز،"رحیم بنا مولایی" رییس اتاق بازرگانی البرز گفت: با عنایت به رهنمود های مقام معظم رهبری مبنی بر جایگاه ویژه بخش خصوصی در اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور، اتاق بازرگانی البرز با همکاری خانه مدیران استان اقدام به برگزاری اولین کنفرانس اقتصادی پسا تحریم کرده است.

وی اظهار کرد: در این گردهمایی از اساتید به نام و با تجربه ی اجرایی دعوت شده  و بیش از سیصد مدیر ارشد, صاحب نظران و مسوولان عالی رتبه کشوری حضور خواهند داشت.

رییس پارلمان بخش خصوصی استان البرز افزود: اتاق بازرگانی البرز در راستای رسالت خود برای بهبود فضای کسب و کار این سلسله نشستها را همانند "انتظارات از تشکل ها در پیشواز دوران پسا تحریم"،" میزگرد تخصصی چالش ها و فرصت های بانک درآینده اقتصادی استان " و " جلسات هدفدار  با موضوع های تخصصی در شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی "را برگزار و برنامه ریزی کرده است.

وی خاطرنشان کرد: کشور در شرایط اقتصادی ویژه ای به سر می برد و پس از حدود یک دهه تحریم های همه جانبه امروز در آستانه ی تغییرات در ارکان زیر بنایی و رو بنایی اقتصاد هستیم.

بنامولایی، بررسی تاثیرات تحولات اخیر بر شاخصه های اقتصادی و فضای کسب و کار، تبیین سیاست های کلان اقتصادی و تأثیر آن بر استراتژی مدیران، راهکارهای نفوذ به بازارهای جدید منطقه و جهان، راهکارهای ارزش آفرینی جهت ورود قدرتمند به عرصه رقابت جهانی، استراتژی های مورد نیاز برای نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی را از جمله موضوع های مورد بررسی در این گردهمایی برشمرد.

وی یادآور شد: در پایان این گردهمایی به کلیه مدیران حاضر  در این سمینار گواهینامه معتبر ارائه خواهد شد

ثبت نظر