• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1396/11/14
  • تعداد بازدیدکنندگان : 334
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

نمایشگاه دائمی توانمندی های تولیدی، صنعتی و خدماتی، سایت تجارت الکترونیک و دپارتمان آموزشی اتاق بازرگانی البرزدر ایام الله دهه فجر گشایش یافت.

به گزارش روابط عمومی اتاق البرز این نمایشگاه روز 12 بهمن ماه با حضور استاندار، نائب رئیس اتاق بازرگانی ایران  و جمعی از مسئولان استانی و فعالان اقتصادی استان در اتاق بازرگانی البرز افتتاح شد.

افزون بر 200 شرکت محصولات خود را برای معرفی در این نمایشگاه آماده کرده اند.
 صنایع دارویی، غذایی، خودرو، ساختمانی، پلاستیک، رنگ، صنایع دستی، دامی، کشاورزی، الکترونیکی، آرایشی، بهداشتی و بسته بندی از جمله محصولاتی است که در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

نظر به اینکه هیات های تجاری خارجی در سفر به البرز به دلیل محدودیت زمانی موفق به مشاهده انواع محصولات استان نمی شوند، لذا در بازدید از این نمایشگاه با توانمندی های بخش تولید البرز آشنا و بستر برای توسعه صادرات استان فراهم خواهد شد.

اتاق بازرگانی البرز اولین اتاقی است در کشور که به برپایی نمایشگاه دایمی اقدام کرده که هدف معرفی توانمندی های استان به تجار خارجی را درپی دارد.

در این نمایشگاه برای هر واحد تولیدی صادرات محور یک مکان مناسب درنظر گرفته شده است تا محصولات تولیدی خود را در معرض دید بازدید کنندگان قرار دهند.

سایت تجارت الکترونیکی اتاق بازرگانی استان البرز نیز با هدف سهولت در معرفی و عرضه محصولات تولیدی کارخانجات استان در دهه مبارک فجر راه اندازی شد.

فعالان اقتصادی می توانند با مراجعه به پورتال اتاق بازرگانی استان هرکدام یک صفحه از این سایت را برای معرفی و عرضه محصولات تولیدی واحدهایشان اختصاص دهند.

ثبت نظر