• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1396/11/19
  • تعداد بازدیدکنندگان : 273
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت
در مجلس ملی فرانسه مطرح شد:

در میزگرد اقتصادی اخیر که با حضور بانوان کارآفرین و مدیران شرکت های ایرانی در مجلس ملی فرانسه تشکیل شد، عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز به عنوان سخنران این میزگرد پتانسیل ها و توانمندی های ممتاز ایران را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز،  بیتا بیات در بازگشت به ایران گفت: در این میزگرد فعالان اقتصادی فرانسه از وضعیت ژئوپولتیک و ژئو استراتژیک  بخصوص در حوزه حمل و نقل و ترانزیت ایران آگاه شدند.

 وی آشنایی کامل فعالان اقتصادی فرانسه با تحولات اقتصادی ایران ،  نقش زنان در فضای کسب و کار و  تمایل و اشتیاق فرانسویان به همکاری های اقتصادی با بخش خصوصی کشور مان  از دستاوردهای مهم این سفر دانست.

بیتا بیات افزود:  درخلال این سفر ضمن معرفی توانمندیهایی زنان مدیر ایرانی نقش پررنگ بانوان کارآفرین ایران در امور تجاری و اقتصادی برای فعالان اقتصادی فرانسه تشریح شد.

وی دراین گفتگو با دلفی سفیر و دیگر مدیران سفارت ایران در پاریس و همچنین مرکز همکاری های ایران و فرانسه که جهت برقراری دیپلماسی اقتصادی میان بانوان کار آفرین ایران و فرانسه برنامه های مناسبی تدارک دیده بودند تشکر کرد.

* گذشت و استقامت بستر ساز  کارآفرینی *

بیتا بیات ضمن اشاره به فرازهایی از سخنرانی اش در میزگرد اقتصادی در مجلس ملی فرانسه گفت: من براین باوریم که موفقیت یک کار آفرین در صحنه اقتصادی و تجاری  مستلزم گذشت ، پایداری و استقامت است .

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی البرز افزود: از دوران کودکی به این باور رسیدم که "هرجا زنان بطور جدی در صحنه باشند در آنجا گذشت و استواری همراه با موفقیت و بزرگی حاکم می شود".

وی اضافه کرد: تقویت این باور در اندیشه ام  بود که عشق به تلاش و ساختن را در سنین نوجوانی تجربه کردم  و اکنون پس از گذشت سالهایی پر فراز و نشیب از اینکه به عنوان یک زن ایرانی کارآفرین و خدمتگذار در کارزار اقتصاد جامعه هستم افتخار می کنم

ثبت نظر