• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1397/2/26
  • تعداد بازدیدکنندگان : 372
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

32  نفر دانشجوی مدیریت بازاریابی و مدیریت تبلیغات تجاری دانشگاه های  علمی کاربردی زر و قند کرج برای آشنای با رسالت اتاق بازرگانی  و بازدید از نمایشگاه توانمندیهای تولیدی و صنعتی استان البرز در راستای حمایت از کالای ایرانی  در  این اتاق حضور پیدا کردند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز ،با توجه به نامگذاری سال  جاری به سال "حمایت از کالای ایرانی" از سوی مقام معظم رهبری  ایجاد و تقویت فرهنگ استفاده از کالای داخلی از جمله مهمترین الزامات برای تحقق شعار سال است.

در این راستا اتاق بازرگانی البرز، با  برنامه ریزی برای بازدید دانش آموزان ، دانشجویان و پرسنل و پژوهشگران شرکت های دانش بنیان  استان از نمايشگاه دایمی توانمندی های تولیدی و صنعتی استان پرداخته است.

این بازدیدها  در راستای حمایت از کالای ایرانی و با هدف تقویت ایده ها و شکو فایی استعداد  در بحث تولید و صنعت  صورت می گیرد.

برای تحقق شعار امسال و ایجاد ارز آوری  در کشور بايد انگيزه تمایل به دانش فنی و تولید را در نسل آبنده تقویت کنیم.

 علمي كه ثروت ايجاد نكند ثمربخش نخواهد بود ، ضمن آنکه  ثروت نیز  بايد علم را به خدمت بگيرد تا گذر توسعه پایدار در جامعه هموار شود.

برگزاری کارگاه آموزشي با حضور یکی از كار آفرينان برتر با هدف آشنایی  دانشجویان از نمونه طرح ها و ايده هاي نو در مسیر توسعه صنعت برای علاقه مندی و ظهور استعدادهای نهفته در وجود آنان نسبت به بخش تولید و خدمات  از دیگر برنامه های  اتاق بازرگانی برای بازدید کنندگان است.

 در پایان این بازدید فرم های نظر سنجی  برای ارائه  ایده های خلاقانه  در جهت حمایت از کالای ایرانی و توسعه صادرات در خصوص نمایشگاه توانمندی های تولیدی و صنعتی استان البرز بین دانشجویان توزیع شد.

ثبت نظر