• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1397/3/6
  • تعداد بازدیدکنندگان : 396
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

طی مراسم ویژه ای  واحد" بسیج تجار" با حضور فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز و رئیس ، اعضای هیات رئیسه و دبیرکل اتاق بازرگانی البرز افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، این واحد بسیج‌  در راستای تفاهم نامه اتاق بازرگانی ایران با سازمان بسیج ، اصناف و بازاریان کشور در اتاق بازرگانی البرز  افتتاح شد.

   بر اساس این تفاهم نامه روسای هر یک از اتاق های بازرگانی درسطح کشور یک نفر را  به عنوان رابط بسیج اتاق به واحد بسیج اتاق بازرگانی ایران معرفی می کنند.

  ایجاد و گسترش الگوی مناسب در محیط های کسب و کار ، ترویج فرهنگ انقلابی و اسلامی ،  توجه خاص نسبت به اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد نظر مقام معظم رهبری از جمله اهداف تاسیس این واحد بسیج عنوان شده است .

  تقویت هرچه بیشتر روحیه جهادی در میان فعالان اقتصادی دلسوز و متعهد عضو اتاق در پیشبرد اهداف اقتصادی نظام مقدس جمهوری اسلامی از دیگر اهداف این واحد بسیج  است.

همچنین  در مراسم افتتاحیه این واحد بسیج تفاهم نامه همکاری مشترک بین اتاق بازرگانی البرز  و مدیر سازمان بسیج مهندسان صنعتی البرز در اتاق بازرگانی استان منعقد شد.

   هم افزایی و همکاری مشترک مرکز آموزش و پژوهش کلینیک تخصصی سازمان بسیج مهندسان  صنعتی و مرکز آموزش و پژوهش اتاق بازرگانی، البرز از جمله مواردی است که در تفاهمنامه مطرح شده است.

   در این تفاهم نامه همچنین  هدایت و حمایت از پایان نامه های تحصیلی به ویژه در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در راستای ارتباط صنعت و دانشگاه  مورد تاکید قرار گرفته است.

ثبت نظر