• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1397/10/19
  • تعداد بازدیدکنندگان : 117
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

 رییس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی البرز‌ خود اتکایی در تولید، توسعه صادرات و ترویج فرهنگ حمایت از کالای ایرانی را از اولویت های ویژه بخش خصوصی‌استان عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز رحیم بنامولائی در شصت و یکمین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی البرز  با اشاره به تاکید استاندار بر رفع مشکلات بخش خصوصی با ‌همراهی دستگاههای اجرائی استان گفت: با تشكيل كميته راهبردي فعالان اقتصادي و حمايت از كار افرينان ، توسعه تولید و صادرات جایگزین واسطه گري و دلالي ها خواهد شد.

وی تجدید نظر بانك مركزي در پاره ای ازتصميم گيري های چند ماه اخیر  که باعث رکود در صادرات شده بود را گامی مثبت ذکر کرد و افزود:

 اميدواريم مشکلات موجود در مسیر توسعه صادرات هر چه سریعتر برطرف و تحول در این زمینه را شاهد باشیم.

وي با اشاره به ششمين سالگرد تشكيل شوراي گفت وگوي دولت و بخش خصوصي استان البرز ، علیرغم اخذ 400 مصوبه ضرورت اصلاح برخی از قوانین ، آیین نامه ها و دستور العمل های کهنه که با شرایط کنونی اقتصاد جامعه همخوانی ندارد را مورد تاکید قرار داد.

رئیس پارلمان بخش خصوصی البرز ارتقا اخلاق و فرهنگ مهارت های کسب و کار را از جمله مصوبات موثر شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی استان عنوان کرد.

بنامولائی بیان داشت: امیدواریم مصوبات شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی که صرفاً به عنوان پیشنهاد تصویب می شود به موقع توسط دولتمردان مورد بررسی نهائی و تصویب قرار گیرد تا با اجرای این مصوبات رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار را شاهد باشیم .

وی با ذکر این نکته که نشست های شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در سطح کشور بهبود فضای کسب و کار را در پی داشته تصریح کرد: موفقیت در مسیر تولید ، اشتغال و تو سعه صادرات نیازمند حمایت و پشتیبانی کامل مدیران جامعه است.

ثبت نظر