• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1398/1/27
  • تعداد بازدیدکنندگان : 88
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت
دبیرکل اتاق بازرگانی البرز:

دبیرکل اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی البرز از دریافت دونامه رسمی از اتاق های بازرگانی لهستان و اکراین درخصوص اعلام آمادگی این کشور هاجهت گسترش همکاری های تجاری و اقتصادی با بخش خصوصی البرز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق البرزمسعود قاسمی اظهار کرد: در این نامه ها ضمن تبریک انتخاب مجدد رحیم بنامولائی به عنوان رئیس اتاق بازرگانی استان البرز ، ترویج ، تقویت و توسعه همکاریهای اقتصادی متقابل به ویژه در زمینه های علمی، فناوری و سرمایه گذاری های مشترک مورد تاکید قرار گرفته است.

وی با اشاره به تفاهمنامه منعقده بین دو استان سیسیلیای لهستان و البرز در خصوص همکاری های بازرگانی مشترک گفت: طبق برنامه ریزی قبلی با هدف توسعه این همکاری ها، در اردیبهشت ماه سال جاری یک هیات تجاری استان سيسيليا لهستان به استان البرز اعزام خواهد شد.

دبیرکل اتاق بازرگانی استان البرز همچنین با اشاره به مذاکرات قبلی بخش خصوصی البرز با فعالان تجاری کشور اوکراین که با امضا تفاهمنامه همراه شد گفت: بستر برای سرمایه گذاری های مشترک میان بخش های خصوصی البرز و اکراین فراهم شده است.

مسعود قاسمی افزود: سرمایه گذاران البرز و اکراین در نشست های قبلی برای سرمایه گذاری های مشترک با هدف تولید و عرضه انواع محصولات با برندهای روز جهان مذاکرات مفیدی داشته اند.

وی گفت: طی چهار سال گذشته چهار سند همکاری تجاری و بازرگانی بین اتاق بازرگانی البرز و اتاق های بازرگانی اکراین به امضاء رسید و بخش خصوصی دو طرف گسترش همکاری اقتصادی را در دستور کار قرار داده اند.

وی اظهارکرد: با توجه به امتیاز بالای اوکراین برای صادرات کالا به کشورهای اروپایی، ما می توانیم برخی از محصولاتمان را به صورت فله به این کشور صادر نماییم تا پس از بسته بندی از آنجا به کشورهای اروپا صادر شود.

ثبت نظر